Služby a kanceláře

Kanceláře

Zasedací místnost

Virtuální sídlo

Kanceláře

Poskytujeme kanceláře pro menší a střední firmy, ale i pro OSVČ nebo živnostníky. Pronajímáme jak samostatné kanceláře od velikosti 20m2, tak i větší celky. Náš cíl je poskytovat kvalitní a ucelené služby moderní administrativní budovy - Business Centrum Ocelářská tzv. „na klíč". Součástí našich služeb je nepřetržitá recepce, dodávky energií, úklid vstupních a společných prostor, odvoz komunálního odpadu, vodné, stočné atp. Každá kancelář má strukturovanou kancelář CAT-5 s možností připojení na internet, telefon a vytvoření vlastního sítového řešení v rámci budovy - Business Centrum Ocelářská. Budova má elektronický zabezpečovací systém napojený na Pult Centrální Ochrany. V budově jsou dva moderní výtahy a ve vyšších patrech klimatizace. Business Centrum Ocelářská má profesionální správu a veškeré případné potíže řešíme okamžitě a s náležitou péčí.

Zasedací místnost

V Business Centrum Ocelářská si můžete pronajmout vybavenou zasedací místnost pro vaše jednání. Zasedací místnost disponuje až 12 místy k sezení a flipchartem.

 
zasedačka
virtuální sídlo

Virtuální sídlo

Chcete mít sídlo společnosti na dobré adrese? Nabízíme vám možnost virtuální kanceláře v centru Prahy. U vstupu do Business Centrum Ocelářská bude na informačním systému uveden název vaší společnosti a IČO. Budeme vás informovat o  příchozí poště a o případných návštěvách domluvenou formou, zpravidla emailem. Součástí služby virtuální kancelář je i poštovní schránka v recepci, kde bude uveden název vaší společnosti a IČO.

 

For any and all questions please call +420 731 503 330 or send a email: vkratochvil@volny.cz

Kontaktní osoby

person_pin Mgr. Václav Kratochvíl - výkonný ředitel
phone_android +420 731 503 330
local_post_office vkratochvil@volny.cz

person_pin Václav Kačer - správce budovy
phone_android +420 731 503 332
local_post_office kacer@bco.cz

Údaje a adresa

apartment Business centrum Ocelářská
Ocelářská a.s.
place Ocelářská 35/1354
PRAHA 9
190 00
Česká republika

IČ: 25693816
IDDS: 3s5fggr
Sp. zn.: B 5546 vedená u Městského soudu v Praze