Chcete sídlo Vaší společnosti na adrese v Praze? Sídlo společnosti je nejen nutností pro každou společnost, ale je hlavně její vizitkou, sídlo na prestižní adrese v Praze zvyšuje důvěryhodnost firmy a může tak podpořit její úspěch u potenciálních obchodních partnerů.

Poskytneme Vám obchodní adresu nebo sídlo pro Vaši společnost. Budeme za Vás přijímat poštu či Vám zajistíme kancelářské služby. Na našem sídle funguje sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti.

Využijte naší nabídky na poskytnutí obchodní adresy pro účely umístění sídla společnosti na našich zajímavých adresách v centru Prahy.

Naší základní službou je poskytnutí sídla a kontaktní adresy, a to nejen v podobě adresy v obchodním rejstříku, ale s řadou doplňkových služeb, které usnadní administrativu spojenou s provozem firmy. Námi nabízené komplexní služby shrnujeme pod označením „virtuální kancelář„.

Sídlo v Praze zajistí Vaší firmě prestiž bez nutnosti stěhování kanceláře, sníží množství administrativy
při stěhování a přinese řadu dalších výhod.

Prestiž pro Vaši firmu

Sídlo v Praze dodá Vaší firmě prestiž nejen ve výběrových řízeních, ale i ve všech prezentačních materiálech. Zákazníci dávají přednost větším firmám a na důvěryhodnosti výrazně přidává sídlo ve větším městě.

Kontaktní adresa

Ušetřete si starosti s obepisováním zákazníků a dodavatelů kvůli změně fakturační adresy při stěhování Vaší firmy, např. do větších kanceláří, nákladné a administrativně náročné úpravy v obchodním rejstříku a spoustu dalších nepříjemností. S našimi službami máte sídlo na naší adrese a jediné místo, kde upravíte svoji adresu, je v našem systému pro přeposílání pošty. Možnost zapsání i na naší partnerské adrese – v Praze 1, ulice Kozí.

Neměnná adresa za každé situace

Proč si z nabídek firem zabývajících se poskytování sídel vybrat právě tu naši? Jako jedni z mála poskytujeme sídla v prostorách, které jsou přímo ve vlastnictví naší společnosti, nikoli v nájmu, jako nabízí většina konkurenčních firem. Zde je výhoda poměrně zřejmá – v případě vypovězení z nájmu dochází i ke zrušení poskytovaných sídel, což přináší zákazníkům značné nepříjemnosti a nutnost velkého množství administrativně náročných změn. Obdobné riziko u nás, jako vlastníka nemovitosti kde poskytujeme služby, nehrozí.

Dosílka pošty

Kromě přebírání pošty doručené do sídla firmy, oznámení o přijaté poště a možném naskenování a zpřístupnění v našem rozhraní nabízíme též doslání pošty na libovolnou adresu v ČR i zahraničí.

Poskytování sídel – virtuální kancelář

Tato služba je určená klientům, kteří hledají registrační adresu do obchodního rejstříku pro svou firmu, zároveň, ale potřebují korespondenční adresu se službami virtuální kanceláře, příjmem pošty, kurýrních zásilek a odbavení návštěv.
Virtuální kancelář je alternativa ke klasickému typu kanceláří ale za mnohonásobně výhodnější cenu.

Ať již podnikáte z domova, nebo jste často na cestách, virtuální kancelář Vám nabízí zázemí pro vaše podnikání.

Zajistíme nutné administrativní služby, přebírání došlé pošty a přeposíláním na Vámi uvedenou adresu, označení sídla společnosti (firma+IČ) ve vstupu do domu.

Už nemusíte platit vysoké částky za pronájem Vaší kanceláře!
Proč jsou moderní virtuální sídla tak jedinečným řešením nejednoho problému malých či začínajících firem? Především jistě proto, že jsou neuvěřitelně levným řešením! Zařídit si kancelář není nijak levnou záležitostí – a už vůbec ne, pokud budete stát o dobrou adresu. Která je ovšem neskutečně důležitá – nejeden zákazník se podle ní rozhodne Vám důvěřovat či nikoliv. Virtuální sídla jsou také rychlým a jednoduchým řešením. Prohlédněte si nyní náš seznam virtuálních sídel kanceláří!

Virtuální sídla – co Vám nabídnou?

Samozřejmě že virtuální sídla nejsou jen o prestižní adrese. Svou kancelář budete moci využívat na Vámi zvolené úrovni. Co budete od svého nového virtuálního sídla potřebovat? Stačí Vám jen správa pošty a telefonů? Nebo od nás budete chtít mnohem víc? Například působivé prostory pro případné schůzky? Sekretářskou činnost? Můžeme pro Vás zajistit vše potřebné! Tak si nyní prohlédněte naše office programy pro virtuální sídla!

Nejen skvělá virtuální sídla

Ale pro Vaši firmu můžeme zajistit ještě mnohem víc, než jen virtuální sídlo a jeho správu! Začínáte podnikat a tak by se Vám hodila profesionální pomoc? Nevíte si rady s účetnictví? Nebo na něj prostě jen nemáte náladu? Nebo se Vám snad nelíbí představa práce ohledně roční uzávěrky? Pobíhání po úřadech? Rádi se nyní všech těchto činností ujmeme místo Vás! Naše profesionální služby jsou Vám zkrátka k dispozici! Tak si nyní prohlédněte, co pro Vás můžeme ohledně správy společnosti zajistit!

Virtuální sídla – jsme tu pro Vás

O naše klienty a jejich virtuální sídla se rozhodně pečlivě staráme vždy a za všech okolností. Budeme k Vám přistupovat individuálně a rádi Vám kdykoliv pomůžeme řešit jakékoliv problémy. Máte na nás nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na virtuální sídla či cokoliv jiného!